Gjuhë

Airbus A320-200 Tropicair FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (15 vota)
 • Masat 15.2 MB
 • Shkarkime 24 182
 • krijuar 01-03 2006-
 • ndryshuar 10-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Stefano Piccinini Stefano Zanella Mike Stone Gi
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Dorëzohen në një ngjyrë të vetme Tropicair. Dashuri saktë, cilësi të mirë. fluturimit shumë të këndshme për tifozët Airbus!

Tropic Air është një linjë ajrore planifikuar. E themeluar në 1979 nga John Greif III me një aeroplan dhe dy të punësuar, Tropic ka rritur të bëhet ajrore më e madhe në Belize. Ajo tani punëson më shumë se 250 punësuar dhe ofron më shumë se 180 fluturimeve të planifikuara përditshme dhe destinacionet 13 gjithë Belize dhe Guatemala.
 • Autori: Stefano Piccinini Stefano Zanella Mike Stone Gi
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (15 vota)
 • Masat 15.2 MB
 • Shkarkime 24 182
 • krijuar 01-03 2006-
 • ndryshuar 10-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Stefano Piccinini Stefano Zanella Mike Stone Gi
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium