Gjuhë

Airbus A300B4-203 Air Seychelles FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (14 vota)
 • Masat 16 MB
 • Shkarkime 10 010
 • krijuar 25-10 2005-
 • ndryshuar 10-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Voir fichier Readme
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Airbus A300B4-203 Air Seychelles. model shumë të detajuar jashtme me animacion të plotë. Aeroplani Very nice cilësisë. Full panel 2D dhe porosi tingujt.

Air Seychelles Ltd (IATA: HM ICAO code: SEY) është linja ajrore kombëtare e Seychelles, me seli në tingujt aeroportin Mahe.
 • Autor: Voir fichier Readme
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (14 vota)
 • Masat 16 MB
 • Shkarkime 10 010
 • krijuar 25-10 2005-
 • ndryshuar 10-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Voir fichier Readme
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium