Gjuhë

Ultimate American A300-600R Paketa FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (15 vota)
 • Masat 25.3 MB
 • Shkarkime 21 591
 • krijuar 25-07 2007-
 • ndryshuar 07-06 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Emil Serafino Jr, Simon Topmann
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu si emri sugjeron paketën përfundimtare për Airbus A300 600R. Paneli është shumë realiste dhe textures janë nga fotot reale. Kjo shtesë është i dedikuar për geeks të simulimit. Tingujt janë të dhënë shumë mirë. A duhet të ketë.
 • Autori: Emil Serafino Jr, Simon Topmann
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (15 vota)
 • Masat 25.3 MB
 • Shkarkime 21 591
 • krijuar 25-07 2007-
 • ndryshuar 07-06 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Emil Serafino Jr, Simon Topmann
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium