Gjuhë

Boeing 707-200 Littoral Airlines FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (7 vota)
 • Masat 15.4 MB
 • Shkarkime 19 063
 • krijuar 30-03 2006-
 • ndryshuar 31-07 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Gary Carlson
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Aeroplan nga seria Boeing. Ajo ka një rilyej. Është e thjeshtë dhe punon shumë mirë.
Tingujt janë të një cilësie të mirë. Këtu është një lidhje që shpjegon historinë e pabesueshme të Littoral Airlines (frengjisht):http://airways.angelfire.com/littoral-airlines.html

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (7 vota)
 • Masat 15.4 MB
 • Shkarkime 19 063
 • krijuar 30-03 2006-
 • ndryshuar 31-07 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Gary Carlson
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium