Gjuhë

Boeing 767-400 House Colours FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (9 vota)
 • Masat 47 MB
 • Shkarkime 25 511
 • krijuar 04-01-2006
 • ndryshuar 14-08-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Model dhe textures ProjectOpen Sky, Sons de Warren
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Gëzojnë këtë perlë! Ne nuk mund të gjeni një cilësi më të mirë. Duket si një e vërtetë Boeing 767-400. Të gjitha detajet janë të pranishëm. Paneli është shumë e bukur dhe funksionale. Tingujt janë shumë realiste dhe pikërisht vijnë nga ky aeroplan. Nëse konfigurimit graphics juaj e lejon, ju me të vërtetë do të jetë në gjendje të gëzojnë këtë shtesë e mrekullueshme. A duhet!
 • Autori: Model dhe textures ProjectOpen Sky, Sons de Warren
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (9 vota)
 • Masat 47 MB
 • Shkarkime 25 511
 • krijuar 04-01-2006
 • ndryshuar 14-08-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Model dhe textures ProjectOpen Sky, Sons de Warren
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium