Gjuhë

Boeing 767-300ER Air France FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 43 MB
 • Shkarkime 22 055
 • krijuar 15-11 2005-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Equipe IFDG ...
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Si zakonisht, puna e shkëlqyer bërë nga ekipi IFDG. Modeli është e bukur, tingujt janë shumë realiste dhe paneli duket plotësisht operacionale. Një arritje e madhe për të shkarkuar pa pritur!

Boeing 767 është një me dy motor tip avioni barrë të gjatë, prodhuar nga kompania amerikane Boeing. Është bërë fluturimin e tij të parë 26 shtator 1981. Versionet e ndryshme të udhëtarit 767 mund të kryejë mes 181 dhe 375 njerëzit dhe jetën e baterisë ndryshon nga 9400 për 12 200 km, në varësi të versionit dhe konfigurimin e njësisë.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 43 MB
 • Shkarkime 22 055
 • krijuar 15-11 2005-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Equipe IFDG ...
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium