Gjuhë

Boeing 747-400 JAL Cargo FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 39 MB
 • Shkarkime 17 334
 • krijuar 05-11 2005-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Model i Projektit Opensky ...
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është një version 747 Cargo me struktura foto-realiste. Është shumë e bukur, ajo ngjan shumë me atë të vërtetë. Paneli dhe tingujt janë shumë të suksesshëm. Kjo është një përmbledhje e të mirës që ne mund të gjejmë si freeware! Mos e humb atë !

Japonia Airlines International Co, Ltd .. (JAL) IATA: JL ICAO: JAL) është linja ajrore kombëtare e Japonisë. Operon fluturime vendore dhe ndërkombëtare në katër kontinente nga shpërndarëset e saj të shumta në aeroportin Narita International (NRT), Aeroportin Ndërkombëtar të Tokios Haneda (HND), Aeroportin Ndërkombëtar Chūbu (OJQ) dhe Kansai International Airport (KIX).

Ajo është pjesë e kompanisë japoneze Airlines, që emri që nga 2004, i cili gjithashtu përfshin shtatë kompani të tjera si më poshtë: JALways, J-Air, Hokkaido Air System, JAL Express, Japoni Air Commuter, Japoni Transocean Air dhe Ryukyu Air Commuter. Ajo është anëtare e Oneworld. (Wikipedia burim)
 • Autor: Model i Projektit Opensky ...
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 39 MB
 • Shkarkime 17 334
 • krijuar 05-11 2005-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Model i Projektit Opensky ...
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium