Gjuhë

Boeing 767-400 World Tour FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 33,5 MB
 • Shkarkime 14 907
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: MODEL de ALBERT BOUWMAN, tekstet e BEN JONES
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Boeing 767 400 World Tour është një avioni e cilësi të jashtëzakonshme! Modeli i jashtëm është me të vërtetë sublime. Ne e njeh punën e shkëlqyer të ekipit IFDG.

Paneli është gjithashtu mbresëlënëse, çdo gjë është funksionale! Ju mund të shihni një numër të kontrolleve shtesë të panelit duke shtypur "Alt" dhe "Shiko" pastaj "Control Panel."
 • Autori: MODEL de ALBERT BOUWMAN, tekstet e BEN JONES
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 33,5 MB
 • Shkarkime 14 907
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: MODEL de ALBERT BOUWMAN, tekstet e BEN JONES
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium