Gjuhë
) ", "softwareVersion": "", "datePublished": " 26-10-2005", "datemodified": "08-08-2012", "operatingSystem": "Windows", "fileSize": "18,3 MB", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "ratingValue": "3.8", "ratingCount": "9" }, "offers": { "@type": "Offer", "price": "0.00", "priceCurrency": "USD" } }

Boeing 737-700 Përvoja Continental Airlines FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (9 vota)
 • Masat 18,3 MB
 • Shkarkime 24 692
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 08-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: MOACH (Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Continental Airlines Boeing 737-700 Përvoja. Ky avion është bërë shumë mirë grafikisht, si dhe kabinë virtuale. Në përgjithësi, ajo është një cilësi të lartë shtesë. Kënaquni!

Boeing 737 është një avioni ndërtuar nga The Boeing Company (SHBA) që nga 1965. Avioni Boeing 737 është e shkurtër për barrë të mesme. Kjo është një jet (dy motorë, një në çdo krah). Ajo ka bërë fluturimin e parë prill 9, 1967.

Kjo është, në 2009, avioni më të mirë të shitur në botë, me një total prej më shumë se 1,200 gjeneratës së tretë Boeing 737 shitur në mbarë botën dhe mbi 6,000 ndërtuar në total deri tani (Burimi Wikipedia)
 • Autori: MOACH (Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.)
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (9 vota)
 • Masat 18,3 MB
 • Shkarkime 24 692
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 08-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: MOACH (Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium