Gjuhë

Boeing 737-200 American Airlines FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (11 vota)
 • Masat 22.8 MB
 • Shkarkime 18 932
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 08-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Brian C. Selb
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Avion me cilësi të lartë me shkëlqim të veçantë metalik në trupin e avionit. Paneli funksional dhe i këndshëm 2D, Ai gjithashtu përfshin tekstet e natës. Të gjitha instrumentet janë funksionale. Vini re se udhëtarët bërtiten nëse ulja juaj shkon keq (p.sh. nuk ka trena). Shkarko pa hezitim.

Boeing 737 është një avioni ndërtuar nga The Boeing Company (SHBA) që nga 1965. Avioni Boeing 737 është e shkurtër për barrë të mesme. Kjo është një jet (dy motorë, një në çdo krah). Ajo ka bërë fluturimin e parë prill 9, 1967.

Kjo është, në 2009, avioni më i shitur në botë, me gjithsej më shumë se 1,200 brezin e tretë Boeing 737 shitur në mbarë botën dhe mbi 6,000 ndërtuar në total deri më sot (Wikipedia burim).

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (11 vota)
 • Masat 22.8 MB
 • Shkarkime 18 932
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 08-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Brian C. Selb
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium