Gjuhë

Boeing KC-97 Stratotanker USAF FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 7 MB
 • Shkarkime 7 537
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 08-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Tom Gibson
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Makinë shumë e bukur duke përfshirë një kabinë virtuale dhe një rilyej unike Nesh Air Force, përfshirë edhe me tingujt doganore. cilësi shumë të mirë në përgjithësi.

Boeing KC-97 Stratotanker, që rrjedhin nga avioni transporti C-97 Stratofreighter është një avion cisternë përdorur nga Komanda Ajrore Strategjike në 1950s hershme. Ai në pension nga shërbimi aktiv në 1978. DK-97 është përdorur gjerësisht gjatë Luftës së Ftohtë në karburantit Komandës Strategjike Ajrore dhe gjatë luftës në Vietnam, të gjitha pajisjet në USAF deri në ardhjen e makinës KC-135.Very bukur që përfshin një kabinë virtuale dhe cilësi unike na Air Force, përfshirë me tingujt doganore. cilësi shumë të mirë në përgjithësi.

Boeing KC-97 Stratotanker, që rrjedhin nga avioni transporti C-97 Stratofreighter është një avion cisternë përdorur nga Komanda Ajrore Strategjike në 1950s hershme. Ai në pension nga shërbimi aktiv në 1978. DK-97 është përdorur gjerësisht gjatë Luftës së Ftohtë në karburantit Komandës Strategjike Ajrore dhe gjatë luftës në Vietnam, të gjitha pajisjet në USAF deri në ardhjen e DK-135.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 7 MB
 • Shkarkime 7 537
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 08-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Tom Gibson
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium