Gjuhë

Boeing 747-200 Air France FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 31.7 MB
 • Shkarkime 19 508
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 06-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Ribotoni Projektin Opensky
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Ngjyrat e shkëlqyeshme Boeing 747-200 të AIR FRANCE (Versioni 2004) me pamje të krahut dhe një kabinë të vërtetë realiste!

Futur në 1972, 747-200 ka turbojetë më të madh të goditjes dhe masa strukturore është më e madhe se 747-100. Rezervuarët e saj lejojnë transportin e lëndës djegëse sesa duke rritur kështu gamën e saj. Në përgjithësi dallohen nga dritaret e saj tetë-kuvertë (disa kompani bleu modifikimin SOUTH - Deck Streched Top: Kuvertë e sipërme e zgjeruar - duke dhënë pamjen e një B747-300). Modelet në 200 Series Classic, të ndërtuara në fillim të 1990s, mund të udhëtojnë rreth 12 700 km me ngarkesë të plotë.
 • Autori: Ribotoni Projektin Opensky
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 31.7 MB
 • Shkarkime 19 508
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 06-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Ribotoni Projektin Opensky
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium