Gjuhë

TDS Boeing 787-8 GE FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 56.8 MB
 • Shkarkime 17 848
 • krijuar 06-10-2015
 • ndryshuar 05-10-2015
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Shkarko
 • Autori: TDS (Tenkuu Developers Studio)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Modeli shumë i këndshëm i Boeing 787-8 i propozuar nga TDS (Tenják Developers Studio) për FS2004, ju duhet të fluturojnë këtë shtesë nga paneli 2D (pa VC) përfshin tingujt me porosi, veturat e animuara, dyert e animuar, panelin gjithëpërfshirës 2D. Kjo paketë përmban rimbushjet 6.

Boeing 787, i njohur gjithashtu me pseudonimin Dreamliner, është një avion i gjatë. Filloi zyrtarisht prill 26, 2004 për një komision në Maj 2008 bëri fluturimin e tij të parë December 15, 2009 dhe është certifikuar në gusht 26, 2011. Dorëzimi i parë u bë 26 Shtator 2011 kompania All Nippon Airways.

Ky avion transporton 210 në 330 pasagjerë në varësi të versioneve dhe konfigurimeve, dhe është më efikas me karburant: sipas specifikimeve fillestare të Boeing, një konsum më i ulët nga 20% me atë të një Airbus A330 ose një Boeing 777. (Wikipedia)
fs9 2015-10-06 00-27-28-39fs9 2015-10-06 00-28-04-22fs9 2015-10-06 00-28-35-49fs9 2015-10-06 00-31-10-93
 • Autori: TDS (Tenkuu Developers Studio)
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 56.8 MB
 • Shkarkime 17 848
 • krijuar 06-10-2015
 • ndryshuar 05-10-2015
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Shkarko
 • Autori: TDS (Tenkuu Developers Studio)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------