Gjuhë

Air France Fleet FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (70 vota)
 • Masat 264.23 MB
 • Shkarkime 136 905
 • krijuar 17-11 2008-
 • ndryshuar 08-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Auteurs Multiple de Freeware, derdhni numrin më të mirë të instalimeve, instalimet e levave të paketave më të mira Démarrer puis Tous les programet dhe klikimet mbi Flotte Air France ou bien voir depuis installuis
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ekskluzive për Rikoooo!

AirbusA318-111 AirbusA319-111 AirbusA320-211 AirbusA321-211
AirbusA330-200 AirbusA340-300 Boeing747-400 Boeing777-200
ATR72-500 AVRORJ85 CanadairJet100 CanadairJet700
Embraer120 Embraer135 Embraer145 Embraer190

Këtu është flota Air France për FS2004, paketën me numrin më të madh të shkarkimeve në Rikoooo. Gëzojnë të fluturojnë modele 16 mesin e 18 që përbëjnë flotën në qershor 30, 2007!

Lista e avionëve:

- Airbus A319-111 (panel 2d)
- Airbus A340-300 (me QV)
- Canadair Jet 700 (me QV)
- Canadair Jet 100 (me QV)
- Airbus A320-211 (panel 2d)
- Embraer ERJ 135 ER (me QV)
- Airbus A321-211 (panel 2d)
- Embraer ERJ 145 ER (me QV)

- Avro RJ85 Air France nga CityJet (panel 2d)
- Embraer ERJ 190 (me QV)
- Boeing 777-200ER (me QV)
- ATR 72-500 (zëvendësojë Fokker 100 / 70) (me QV)
- Boeing 747-400 (me QV + CABIN)
- Airbus A330-200 (panel 2d)
- Airbus A318-111 (panel 2d)
- Embraer ERJ 120 (panel 2d, nuk ka pamje anash)


Version 1.0.4
Azhurimi i fundit: 07 / 12 / 2008
Size: 264.23 mo
Size pas instalimit: 1.54 shkojnë
 • Autor: Auteurs Multiple de Freeware, derdhni numrin më të mirë të instalimeve, instalimet e levave të paketave më të mira Démarrer puis Tous les programet dhe klikimet mbi Flotte Air France ou bien voir depuis installuis
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (70 vota)
 • Masat 264.23 MB
 • Shkarkime 136 905
 • krijuar 17-11 2008-
 • ndryshuar 08-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Auteurs Multiple de Freeware, derdhni numrin më të mirë të instalimeve, instalimet e levave të paketave më të mira Démarrer puis Tous les programet dhe klikimet mbi Flotte Air France ou bien voir depuis installuis
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium