Gjuhë

Amerikës së Veriut Rockwell OV-10A Bronco V2 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 17.2 MB
 • Shkarkime 5 315
 • krijuar 31-05 2012-
 • ndryshuar 16-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Version FSX Kliko këtu

Përsëri një mrekulli super për t'u përpjekur pa moderim, këtu është një punë e bërë mirë! këtu është arti i madh, këtu është Tim Conrad.
BMP HD 1024X1024 textures, kabina virtuale me cilësi të lartë dhe klikueshme, FS2004 amtare, përfshirë paketën SP1 update.

Përfshini me pesë punime dhe tre modele 3D: "20th TASS, Danang, Vietnami Jugor 1969", "VMO 2 USMC, Danang, Vietnami Jugor 1970", "VAL-4 USN, Bien Thuy, Vietnami Jugor 1971" Forca Ajrore Marokane 1980 "," Squadron 40, Barcelona, ​​Forca Ajrore Venezueliane 1973 ".

Avioni OV-10 Bronco është tokë sulm, zbulimi dhe udhëzues artilerie zhvilluar nga firma të Amerikës së Veriut. Ai mori pjesë ndër të tjera në Luftës së Vietnamit dhe luftës kundër narkotikëve në Kolumbi, ku ai është ende në shërbim.
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 17.2 MB
 • Shkarkime 5 315
 • krijuar 31-05 2012-
 • ndryshuar 16-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium