Gjuhë

DHC-6 Nose gjata Hawaiian International FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 19.7 MB
 • Shkarkime 8 696
 • krijuar 26-10-2006
 • ndryshuar 14-09-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Voir fichier readme
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Hawaiian International Virtual Airline, rilyerje e bukur. Modeli i bukur jashtë panelit të sinqertë dhe të plotë 2D është bërë mirë.

De Havilland Kanada DHC-6, e njohur edhe si Twin Otter, është një STOL monoplane.

Evolucioni i DHC-3 Otter de Havilland Kanada DHC-6 zhvillon nga 1964, më i madh dhe i pajisur me dy Pratt & Whitney PT-6 në krahë. Ashtu si paraardhësi i saj, ai është shumë i zhdërvjellët dhe mund të pajiset me rrota ose me ski ose gjithandej. Është prodhuar në kopje 844 mes 1965 dhe 1988.

Përdoret nga një tjetër DGSE, më saktësisht nga GAM 56 për trajnimin dhe rënien e paratrupave të tij. (Wikipedia)
 • Autori: Voir fichier readme
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 19.7 MB
 • Shkarkime 8 696
 • krijuar 26-10-2006
 • ndryshuar 14-09-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Voir fichier readme
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------