Gjuhë

Beechcraft C-45G USAF FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 17.1 MB
 • Shkarkime 8 503
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 12-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Cliff Presley
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Beechcraft C-45G USAF është i cilësisë më të lartë! Me një detaj 3D kabinë.
A duhet të ketë për të shkarkuar urgjentisht!

Beechcraft Model 18 / 45 është një transporti të lehta me dy motor US zhvilluar gjatë periudhës midis dy luftërave botërore. Prodhuar në seri shumë të madhe gjatë Luftës së Dytë Botërore si një avioni të transportit, por edhe trajnimin, ai kishte një karrierë shumë të gjatë, jo kopjet e fundit para se të nisej fabrikë në 1969. Gjithashtu Versione të specializuara si Beech AT-11 Kansan, Binjaku Beech ishte gjithashtu subjekt i turbopropulsées shumta ri-engining.

C-45G: Njësitë 96 (51-11504 / 11599, c / n AF-61 / 156) ripaketuar si trajnimi navigacion avion për pilotët 2 dhe studentët 3. (Wikipedia)

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 17.1 MB
 • Shkarkime 8 503
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 12-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Cliff Presley
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium