Gjuhë

Beechcraft C90 BXP Mbreti Air Blackhawk FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 13.9 MB
 • Shkarkime 12 005
 • krijuar 22-08 2006-
 • ndryshuar 27-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Jasper Gregori Dee Waldron Henry Tomkiewicz
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Perfect fluturimit modeli fluturimit, aeroplani është shumë i dobishëm, shumë të qëndrueshme. Tinguj modifikuar nga rogkoooo për t'i bërë ato më realiste.

Mbreti Air Beechcraft është një familje e avionëve binjake turbohelikë prodhuar nga Beechcraft Mbretëresha Air nga të cilat ata ndryshonte fillimisht, përveç motorit, një trup i avionit nën presion. pasardhësi i vërtetë i Beech 18 Mbretit Air ka parë shumë zhvillime civile dhe ushtarake. Beechcraft U-21 Ute është një version hibrid, jo nën presion, zhvilluar posaçërisht për ushtrinë amerikane, VC-6 dhe T-44 janë të ngjashme me civilët e Model 90 dhe nën emërtimin C-12 Huron gjetur një numër të modelit 200 dhe 350. Ahu 99 dhe Beechcraft avioni 1900 janë transport tregtar i përkasin të njëjtës familje, versioni Beechcraft 1300 i Model B200 përshtatur për transportin rajonal. Modeli 90 është prodhuar pa ndërprerje që nga 1964.

The King Air ka qenë dhe vazhdon të jetë një sukses i vërtetë dhe të vazhdojnë karrierën e tyre në shitje në sajë të besueshmërisë së tyre, performancën, dhe vëllimin e kabinës, është e mundur për të shpejt të transformuar dritën e ngarkesave ose sanitare. Ata janë shumë të pranishme në flotës së kompanive të taksive të ajrit. (Wikipedia)
 • Autor: Jasper Gregori Dee Waldron Henry Tomkiewicz
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 13.9 MB
 • Shkarkime 12 005
 • krijuar 22-08 2006-
 • ndryshuar 27-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Jasper Gregori Dee Waldron Henry Tomkiewicz
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium