Gjuhë

Embraer EMB 312 Tucano FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 2 MB
 • Shkarkime 8 709
 • krijuar 21-08 2006-
 • ndryshuar 14-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Daniel da Silva & Denis da Silva & Johan Peeters
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Aerobatic dhe trajnimi avion. Shumë të ndritshme dhe shumë të shpejtë. Kjo shtesë është e përkryer për multiplayer. A nuk duhet të mashtrohen nga madhësia e saj të vogël. Ju do të jetë i befasuar nga cilësitë fluturuese të këtij modeli. Duhet të provoni!

Embraer EMB 312 Tucano është një avion trajnimi ushtarak në varg dhe të parë sulmin e bërë nga prodhuesi braziliane Embraer në Sao Jose dos Campos (São Paulo Shtetit). Emri i tij është ushtria braziliane: T-27 për versionin e trajnimit, AT-27 për versionin sulm terren.

fluturimi i tij i parë u zhvillua në 1980 dhe dërgesat e para në 1983. Ajo është mundësuar nga një hp Pratt & Whitney PT6 turbinë-A25C 750 në bosht. Tipari kryesor i saj është i dehur nga mësuesi në lidhje me nxënësit dhe HOTAS gazit lloji i kontrollit të trajtojë (duart mbi Throtle dhe Stick).

Forcat Ajrore braziliane ka urdhëruar më shumë se 133 njësi të këtij produkti. Ajo gjithashtu pajis patrullë aerobatic "Smokey da Esquadrilha" ekuivalente Brazilian i Patrouille de France. (Wikipedia)
 • Autori: Daniel da Silva & Denis da Silva & Johan Peeters
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 2 MB
 • Shkarkime 8 709
 • krijuar 21-08 2006-
 • ndryshuar 14-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Daniel da Silva & Denis da Silva & Johan Peeters
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium