Gjuhë

Douglas A1 Skyraider FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (7 vota)
 • Masat 13.2 MB
 • Shkarkime 8 434
 • krijuar 26-10 2006-
 • ndryshuar 25-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: R. Spaan
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Douglas A1 Skyraider me textures 4 (US AIR FORCE, NAVY, USN, VNAF) Avioni me cilësi të lartë me tingujt doganore dhe kabinë virtuale.

Douglas A-1 Skyraider AD Skyraider ose ishte i fundit Taktike bombardues vetme-motor piston prodhuar në botë. Në të vërtetë, ajo është lëshuar në kohën, ose luftëtarët e para jet hyrë plotësisht në lojë. Ajo megjithatë ka treguar me sukses aftësitë e tij në luftime.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (7 vota)
 • Masat 13.2 MB
 • Shkarkime 8 434
 • krijuar 26-10 2006-
 • ndryshuar 25-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: R. Spaan
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium