Gjuhë

Gloster Meteor T.7 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (8 vota)
 • Masat 10.6 MB
 • Shkarkime 6 771
 • krijuar 23-08 2006-
 • ndryshuar 11-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Dave Eckert Ralph Pegram Nick Needham Rob Barendre
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Panel luftarak i shkëlqyeshëm, funksional. Një kënaqësi e vërtetë për të fluturuar. Falënderojmë autorët e veprës së shkëlqyer të kësaj shtese. Versioni T.7 është një trajnim me dy vend (prodhohen kopje 650).

Gloster Meteor ishte avioni i parë ushtarak i operuar nga Mbretëria e Bashkuar, dhe avioni i vetëm i këtij lloji i përdorur nga forcat aleate gjatë Luftës së Dytë Botërore. Ajo u ndërtua gati 4000 kopje, disa të licencuara dhe të përdorura nga dhjetëra vende kryesisht gjatë 1950.
 • Autori: Dave Eckert Ralph Pegram Nick Needham Rob Barendre
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (8 vota)
 • Masat 10.6 MB
 • Shkarkime 6 771
 • krijuar 23-08 2006-
 • ndryshuar 11-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Dave Eckert Ralph Pegram Nick Needham Rob Barendre
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium