Gjuhë

North American T-6G Texan FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (7 vota)
 • Masat 8.4 MB
 • Shkarkime 9 977
 • krijuar 27-06 2006-
 • ndryshuar 11-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Cliff Presley, Charlotte, Denis da Silva
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Luftëtar i Amerikës së Veriut T-6G Texan. Një model shumë i bukur i vjetër. E disponueshme në një livre. Tingujt janë të përsosura.
T-6 Texan i Amerikës së Veriut ishte luftuesi kryesor i trajnimit për pilotët gjatë Luftës së Dytë Botërore të kombeve aleate. Ajo njihej si SNJ në Marinën Amerikane, AT-6 Harvard USAAC dhe forcat ajrore në Commonwealth. Ai fitoi një sukses të madh komercial: ai prodhoi kopje 15,495, të gjitha versionet e përfshira.
 • Autor: Cliff Presley, Charlotte, Denis da Silva
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (7 vota)
 • Masat 8.4 MB
 • Shkarkime 9 977
 • krijuar 27-06 2006-
 • ndryshuar 11-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Cliff Presley, Charlotte, Denis da Silva
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium