Gjuhë

Bombardier CRJ-900 House Colours FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (8 vota)
 • Masat 13.1 MB
 • Shkarkime 17 246
 • krijuar 04-01 2006-
 • ndryshuar 14-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: ProjectOpen Sky, suite fichier readme
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është një add-on të denjë për më të mirë në aspektin e cilësisë dhe të detajuar. Ajo është e bukur, të gëzojë atë ndërsa ajo është ende Freeware! Faleminderit për ekipin Project OpenSky për punë. Paneli dhe tingujt janë shumë të rëndësishme. CRJ 900 është një me dy motor ndërtuar nga Bombardier dhe ka një kapacitet të vendeve 90.
 • Autori: ProjectOpen Sky, suite fichier readme
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (8 vota)
 • Masat 13.1 MB
 • Shkarkime 17 246
 • krijuar 04-01 2006-
 • ndryshuar 14-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: ProjectOpen Sky, suite fichier readme
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium