Gjuhë

Bombardier CL-415 Canadair FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (19 vota)
 • Masat 19 MB
 • Shkarkime 43 242
 • krijuar 08-04 2006-
 • ndryshuar 14-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Massimo Taccoli, Dennis Seeley, Werner Schott
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Bombardier Canadair CL-415 zjarri. bërë shumë mirë dhe të lehtë për të kontrolluar. Press "I" të bjerë ujë (rimbushje ujë të jetë e mundur). 4 repaints përfshirë një frëngjisht. Flying këtë Canadair është shumë teknike dhe jep ndjesi të reja. Nga shkarkimit këtë shtesë, ju mund të bëhet një zjarrfikës, një pilot të vlerësuar dhe ndoshta një legjendë! Shih për veten tuaj!
 • Autor: Massimo Taccoli, Dennis Seeley, Werner Schott
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (19 vota)
 • Masat 19 MB
 • Shkarkime 43 242
 • krijuar 08-04 2006-
 • ndryshuar 14-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Massimo Taccoli, Dennis Seeley, Werner Schott
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium