Gjuhë

Cessna 172 Sport FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 11 MB
 • Shkarkime 7 825
 • krijuar 25-08 2006-
 • ndryshuar 14-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Andrew Baxley, Keenan Payne dhe Johnny Horiel
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Po ajo ekziston në virtuale! Cessna version "sport" ideal për Aerobatics, unazore, qirinj, etj .. Me aktivizimin tymin përmes "i" kyç në tastierë, ajo do të të japë skenë një kontakt të realizmit, veçanërisht nëse ajo është parë nga kulla e kontrollit. Tingujt janë ndryshuar nga ne. Megjithatë, ne nuk kemi ndryshuar panelin i cili është paracaktuar FS2004 Cessna 172. Është shumë e thjeshtë për të ndryshuar veten, kjo nuk do të mungojnë në internet.
 • Autori: Andrew Baxley, Keenan Payne dhe Johnny Horiel
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 11 MB
 • Shkarkime 7 825
 • krijuar 25-08 2006-
 • ndryshuar 14-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Andrew Baxley, Keenan Payne dhe Johnny Horiel
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium