Gjuhë

Aero Vodochody L-29 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 14.5 MB
 • Shkarkime 6 013
 • krijuar 10-08 2006-
 • ndryshuar 08-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Luftëtar rus. Avionët e vegjël përdoren gjithashtu për trajnim. Modeli i fluturimit shumë i mirë, mjaft i thjeshtë. Me pesë repaints. Tinguj korrigjohet nga Rikoooo.

LN-29 Delfin Jet Jet Trainer Jet (1959) është përzgjedhur në 1963 si një forcë standarde e pajisjeve të trajnimit të Paktit të Varshavës. Ishte një avion i krahut të djathtë me reaktorë të hyrjes së ajrit në rrënjën e krahëve dhe bishtit T. Gjatë 3500 u ndërtuan për katërmbëdhjetë forca të ndryshme ajrore. Ai u zëvendësua nga L-39 Albatros. (jn.passieux.free.fr)
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 14.5 MB
 • Shkarkime 6 013
 • krijuar 10-08 2006-
 • ndryshuar 08-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium