Gjuhë
, Refainted, Gena "," softwareVersion ":" "," datePublished ":" 22-07-2006 "," dataemodified ":" 08-10-2012 "," workingSystem ":" Windows "," fileSize ":" 16.6 MB "," agregateRating ": {" @type ":" AggregateRating "," ratingValue ":" 4.0 "," ratingCount ":" 4 "," ofron ": {" @type ":" Oferta "," çmimi ":" 0.00 "," çmimiCurrency ":" USD "}

Mikojani-Gurevich MIG-23 sovjetike FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 16.6 MB
 • Shkarkime 9 879
 • krijuar 22-07 2006-
 • ndryshuar 08-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Kazunori Ito, Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë., Lyhet perseri, Gena
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Emri: Mikojani-Gurevich 23. avion rus që kanë zëvendësuar Mig 21. Pajisur me një kompjuter elektronik. brezi i ri, motori i ri, radar të ri.
Ajo ishte një nga avionët të BRSS në lartësinë e atyre të SHBA-fluturimit në kohën e tyre.
Aeroplani është shumë nervoz, kini kujdes! Fly me ëmbëlsi, sepse reagimi i saj është i shpejtë. Në dispozicion në 15 vende të ndryshme (repaints).

Mikojani-Gurevich MiG-23 (Микоян и Гуревич МиГ-23 në rusisht, kodi NATO flogger) është një luftëtar sovjetik me gjeometri të ndryshueshme, në gjendje për të vepruar nga aeroportet e vogla dhe të mirëmbajtur dobët. Projektuar nga Mikojani-Gurevich është parë luftëtar sovjetike në gjendje të identifikojë dhe të angazhohen objektivat fluturues poshtë tij, dhe nga sytë. Një version i specializuar në sulmin e parë është bërë edhe. MiG-23 është prodhuar në sasi të mëdha nga 1970, dhe versioni i eksportit është ende në fillim të shekullit njëzet e parë ende në shërbim të kufizuar në vende të ndryshme nëpër botë. (Wikipedia)
 • Autori: Kazunori Ito, Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë., Lyhet perseri, Gena
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 16.6 MB
 • Shkarkime 9 879
 • krijuar 22-07 2006-
 • ndryshuar 08-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Kazunori Ito, Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë., Lyhet perseri, Gena
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium