Gjuhë

Piper Cherokee Arrow III Turbo FSX & P3D

INFORMACION

 • Masat 33.5 MB
 • Shkarkime 14 195
 • krijuar 26-12 2010-
 • ndryshuar 28-06 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Testuar në rregull me FSX + FSX-SE + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Pierre FASSEAUX, Rien Cornelissen i jashtëm
 • http://www.fassapi.net
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar
Përditësuar më 28 / 06 / 2019: i pajtueshëm Prepar3D v4 (64bits)
Piper PA-28 Cherokee është një familje e avionëve të lehta projektuar për trajnimin e fluturimit, taksi ajrit dhe përdorim personal.

Modeli është dizajnuar në GMax, përfshin dy repaints dhe një kabinë virtuale (pa panel 2d). kjo shtesë është e përkryer për trajnim, për shkak të panelit të tij të plotë të VC. Është e rëndësishme të lexoni dokumentacionin pasi që është e mundur të bëni ndryshime. Dashuri janë ato të Piper Comanche 250.

arritje e madhe
INFORMACION

 • Masat 33.5 MB
 • Shkarkime 14 195
 • krijuar 26-12 2010-
 • ndryshuar 28-06 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Testuar në rregull me FSX + FSX-SE + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Pierre FASSEAUX, Rien Cornelissen i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar

Përditësuar fundit

05-10 2019-Auster J1 Autokrat FSX & P3D
--------
26-09 2019-Sukhoi SuperJet SSJ-100 FSX & P3D
--------
30-08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
26-08 2019-Dassault Falcon 20E FSX & P3D
--------
23-08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


Gjuhë