Gjuhë

Dassault Mirage F1 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (38 vota)
 • Masat 32.5 MB
 • Shkarkime 35 533
 • krijuar 06-05 2006-
 • ndryshuar 14-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Kirk Olsson
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
luftëtar Dassault. Të gjithë kohës ulët lartësi depërtimit, Afterburner, detajet, chocks timon, çdo gjë është funksionale. Choices nga katër repaints, tingujt janë të cilësisë shumë të lartë. Model krijuar në Gmax. Në sajë të autorit KIRK Olsson për këtë model dhe punë shtesë e bërë.

Dassault Mirage F1 është një avion ushtarak projektuar dhe ndërtuar nga Dassault në Francë. Ajo ndryshon nga avionë të tjerë të familjes Mirage duke përdorur një krah përfshiu në vend të një krah delta. Në dispozicion në njohjen version dhe versionin sulm i Mirage F1 është ndërtuar më shumë se shtatëqind kopje të përdorura nga njëmbëdhjetë vende të ndryshme. Ajo është ende në përdorim sot. (Wikipedia)

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (38 vota)
 • Masat 32.5 MB
 • Shkarkime 35 533
 • krijuar 06-05 2006-
 • ndryshuar 14-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Kirk Olsson
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium