Gjuhë

Atlas CheetahC FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 29.8 MB
 • Shkarkime 3 225
 • krijuar 30-08 2012-
 • ndryshuar 31-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Thinus Pretorius
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për FSX version Kliko këtu. Atlasi Cheetah është një avion luftarak i Forcave Ajrore të Afrikës së Jugut. Kjo është një përmirësim i madh i Dassault Mirage III. u krijuan tre variante të ndryshme, dyfishtë-vendesh Cheetah D, dhe të vetme-vendesh Cheetah E dhe C. Cheetah Cheetah-së janë në pension dhe u zëvendësua nga Saab JAS-39 Gripens

Kjo paketë përmban një model krejtësisht të re vizuale dhe airfile ka qenë redone për të përmirësuar dinamikën e fluturimit të avionit. Ai përfshin një model me zgjedhjen e konfigurime të shumta të armëve, tingujve doganore, dhe panel me mat të veçanta të avionëve, dhe të lehtë për ta lexuar kabinë klikueshme virtuale. Ai gjithashtu përmban një radar pune, kamera simuluar mat, një MFD re, instrumente të reja nav, terhiq prapambetje dhe efektet e zërit. Ajo gjithashtu përfshin një panel normale dhe të gjerë ekran. Ju lutem lexoni dokumentacionin (PDF)

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 29.8 MB
 • Shkarkime 3 225
 • krijuar 30-08 2012-
 • ndryshuar 31-08 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Thinus Pretorius
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium