Gjuhë

BAE Systems Hawk T.1X FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (8 vota)
 • Masat 18.5 MB
 • Shkarkime 10 067
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 10-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Model de David Brice & David Friswell
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
BAE Systems Hawk T.1X me struktura të shumta dhe versione të shumëfishta. Aeroplanë ushtarak modeluan shumë mirë. Reflektime janë dhënë. Kabina e klikueshme e 3d.

BAE Systems Hawk është një aeroplan britanik me një motor, avion i avancuar i avionit. Fillimisht fluturoi në 1974 si Hawk Siddeley Hawk, dhe më pas u prodhua nga kompanitë e tij pasardhëse, British Aerospace dhe BAE Systems, respektivisht. Ajo është përdorur në një kapacitet trajnimi dhe si një avion luftarak me kosto të ulët.

Operatorët e Hawk përfshijnë Forcën Ajrore Mbretërore, sidomos ekipi i ekranit ajror Shigjetat e Kuqe; si dhe një numër i konsiderueshëm i operatorëve të huaj ushtarakë. Hawk është ende në prodhim me mbi 900 Hawks shitur për klientët 18 në mbarë botën. (Wikipedia)
 • Autori: Model de David Brice & David Friswell
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (8 vota)
 • Masat 18.5 MB
 • Shkarkime 10 067
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 10-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Model de David Brice & David Friswell
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium