Gjuhë

Antonov An-12BK Cub v2 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (11 vota)
 • Masat 51.2 MB
 • Shkarkime 14 423
 • krijuar 17-02 2009-
 • ndryshuar 11-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Vladimir Zhyhulskiy, Dmitriy Smirnov
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
GMax Modeli version 2009, animacion plotë, kabinë detajuar virtual, me 3D modeluar aircrew dhe bashkë-piloti animuar. Përfshin repaints 15 plus Aeroflot Cargo.

Si zakonisht një punë të madhe, ky është një "must have" në qoftë se ju pëlqen avion rus, është një paketë të plotë dhe një kënaqësi e vërtetë për të fluturojnë! Ju keni mundësinë për të kryer në makina ose rënie të mallrave të mësipërme Siberi, ju mund të bëni të gjitha llojet e operacioneve ushtarake. Për të kontrolluar atë, të jetë i sigurt për të lexuar manualin. Nëse ju nuk e kuptoni gjuhën angleze shumë mirë, kjo nuk ka rëndësi, imazhet e manualit të flasin për veten e tyre! Shko dhe të fluturojnë!
 • Autor: Vladimir Zhyhulskiy, Dmitriy Smirnov
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (11 vota)
 • Masat 51.2 MB
 • Shkarkime 14 423
 • krijuar 17-02 2009-
 • ndryshuar 11-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Vladimir Zhyhulskiy, Dmitriy Smirnov
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium