Gjuhë

Flight Simulator 2004 Update 9.1

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (20 vota)
 • Masat 26.7 MB
 • Shkarkime 56 478
 • krijuar 08-10 2004-
 • ndryshuar 08-10 2004-
 • Shkarko
 • Autori: Microsoft
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ky patch korrigjon disa gjëra, të tilla si degradimi jo të plotë të autogen, ose të rrëzimit kompjuterin kur ndryshimet sistematike e stinëve, përmes marrjes së patentave të pasakta. Më shumë probleme të tjera grafika dhe gameplay janë ripunuar për fluturimin më të madhe kënaqësi.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (20 vota)
 • Masat 26.7 MB
 • Shkarkime 56 478
 • krijuar 08-10 2004-
 • ndryshuar 08-10 2004-
 • Shkarko
 • Autori: Microsoft
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium