Gjuhë

ATR 72-500 Denmark Paketa FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (19 vota)
 • Masat 40 MB
 • Shkarkime 24 120
 • krijuar 28-10 2009-
 • ndryshuar 14-07 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Francisco Sánchez-Castañer, Claus Vendelboe Holmberg ...
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për FSX versioni i përputhshëm Kliko këtu

paketë të plotë të ATR 72-200 / 500 liveries Danimarka me katër repaints: Ekipi Lufthansa, Skandinave Airlines, SAS, Danish Transportit Ajror. Përfshijnë një kabinë virtuale dhe tingujt cilësisë.
 • Autori: Francisco Sánchez-Castañer, Claus Vendelboe Holmberg ...
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (19 vota)
 • Masat 40 MB
 • Shkarkime 24 120
 • krijuar 28-10 2009-
 • ndryshuar 14-07 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Francisco Sánchez-Castañer, Claus Vendelboe Holmberg ...
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium