Gjuhë

Sikorsky CH-124 Sea Mbreti HAR3A FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 9.39 MB
 • Shkarkime 14 867
 • krijuar 20-05 2006-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Edwin THURSTON Willy VERVAECKE
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Helikopter për shpëtim në det.
Very nice, por të rëndë. Një rilyej, tymi, dera, krahë kanate dhe anti-çift rrotullues rotorit. Në dispozicion sipas prodhuesit: Westland në FS2004

Sikorsky CH-124 Sea Mbreti helikopter është një lloj ushtarake anti-nëndetëse projektuar për përdorim nga një anije. Ajo është versioni kanadez i amerikan Sikorsky S-61. Ajo është në shërbim me kanadez Marinës Mbretërore (RCN) dhe Forcave Kanadeze (CF) që nga viti 1963.

Mbreti Deti është caktuar për vdekjen Iroquois të klasës, të fregata Halifax-klasës dhe anijet e furnizimit të Klasa Mbrojtësi. Kur ajo është e vendosur, Mbreti Deti vjen me katër ekuipazhit (pilotët 2, një koordinatori taktike dhe operator). (Wikipedia)
 • Autori: Edwin THURSTON Willy VERVAECKE
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 9.39 MB
 • Shkarkime 14 867
 • krijuar 20-05 2006-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Edwin THURSTON Willy VERVAECKE
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium