Gjuhë

Sikorsky S-70 FireHawk HH-60F FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 7.3 MB
 • Shkarkime 5 753
 • krijuar 24-12 2006-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Moore dhe Kirk Sunley
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Helikopter të luftuar kundër zjarrit. Kjo është një vazhdimësi e çadrës Sikorsky HH-Series 60F. Kjo shtesë është në dispozicion me disa textures të ndryshme. helikopter shumë e vështirë për të trajtuar, ne presim komente nga ju! Mos hezitoni që të përshkruani përshtypjet tuaja. Testet e mirë dhe fluturime të mira, për të luftuar në mënyrë efikase kundër zjarrit.

Prodhuar nga Sikorsky Aircraft Corporation që 1974, S-70A dhe S-70B eksportet janë versione të UH-60 Black Hawk dhe SH-60 Seahawk
 • Autor: Moore dhe Kirk Sunley
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 7.3 MB
 • Shkarkime 5 753
 • krijuar 24-12 2006-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Moore dhe Kirk Sunley
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium