Gjuhë

Eurocopter HH 65 Dolphin Elisoccorso Trento FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (23 vota)
 • Masat 15.94 MB
 • Shkarkime 11 901
 • krijuar 29-09 2009-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: I-FOX Franco
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Shumë helikopter bukur ngjyrosur si amtare italiane të shpëtimit për FS2004, brendshme me kabinën plotësisht 3D virtuale dhe tingujt. Vlerëson duket funksionale, cilësia e përgjithshme e shtesës është shumë i mirë!

Me pak fjalë: The Dolphin është një helikopter gjithanshëm medium projektuar nga kompania franceze pasardhësi i Sud Aviacionit në Alouette III. Zhvilluar nga ajrore Industriale Kombëtar, ndarja helikopter të cilit është bërë në 1992 krahu francez i Eurocopter, ka qenë objekt i zhvillimeve civile dhe ushtarake. Dolphin ka dhënë lindjen në familjen e avionëve luftarak dhe Eurocopter Panther në një brez të ri të avionëve civilë të caktuar Eurocopter EC-155. (Burimi Wikipedia)

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (23 vota)
 • Masat 15.94 MB
 • Shkarkime 11 901
 • krijuar 29-09 2009-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: I-FOX Franco
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium