Gjuhë

Eurocopter AS Dauphin 365 N2 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 6.24 MB
 • Shkarkime 17 642
 • krijuar 14-07 2007-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Antti Pankkone, Alan Devins, Keith Devins, Niki Jellinek, Xhorxh Arana, Fabien VENRIES
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Model me ngjyrat e Rikoooo (ato të vjetra). Në dispozicion me një rilyej. stacionare automatike me fluturues ndihmë nga auto-pilot. Shumë të dobishme për punë! Ndjenja jonë: Helikopteri shumë të qëndrueshme dhe të lehtë për të fluturuar. Shkarko tani!

Dauphin është një helikopter gjithanshëm medium projektuar nga kompania franceze pasardhësin e Sud-Aviacionit në Alouette III. Zhvilluar nga Shoqata Kombëtare e industrive të hapësirës ajrore, duke përfshirë ndarjen e helikopterit në 1992 bë dega francez i Eurocopter, ka qenë objekt i zhvillimeve civile dhe ushtarake. Dauphin ka çuar edhe në familjen e avionëve luftarak Eurocopter Panther dhe një brez të ri të avionëve civilë të caktuar EC155. (Wikipedia)
 • Autor: Antti Pankkone, Alan Devins, Keith Devins, Niki Jellinek, Xhorxh Arana, Fabien VENRIES
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 6.24 MB
 • Shkarkime 17 642
 • krijuar 14-07 2007-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Antti Pankkone, Alan Devins, Keith Devins, Niki Jellinek, Xhorxh Arana, Fabien VENRIES
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium