Gjuhë

Eurocopter EC-145 French Xhandarmëria V3 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (29 vota)
 • Masat 45 MB
 • Shkarkime 28 694
 • krijuar 12-02-2006
 • ndryshuar 15-10-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Laurent Hadorn, Franz Haider, Denis Allavena, Chris Spaltenstein
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
dyert e punës dhe çikrik. Shift + E, Shift + E + 2, Shift + W. One rilyej "xhandarmëria". Disa modele zgjedhje. Very nice të fluturojë dhe të qëndrueshme në fluturim.

Eurocopter EC145 është një me dy motor të lehta utility helikopter prodhuar nga Eurocopter. Fillimisht referuar si BK 117 C2, EC145 bazohet në MBB / Kawasaki BK 117 C1, e cila u bë një pjesë e Eurocopter line-up në 1992 kur kompania u formua nëpërmjet bashkimit të helikopterit Messerschmitt-Bölkow-Blohm ndarja e Daimler-Benz dhe ndarja helikopter i Aérospatiale-Matra. EC145 është një avion me dy motor dhe mund të mbajnë deri në nëntë pasagjerë, së bashku me dy të ekuipazhit, në varësi të konfigurimit të konsumatorëve. Helikopteri është tregtohet për transportin e udhëtarëve, transportit të korporatave, shërbimet emergjente mjekësore (EMS), kërkimit dhe shpëtimit, parapublic dhe shërbimeve rolet.
 • Autor: Laurent Hadorn, Franz Haider, Denis Allavena, Chris Spaltenstein
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (29 vota)
 • Masat 45 MB
 • Shkarkime 28 694
 • krijuar 12-02-2006
 • ndryshuar 15-10-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Laurent Hadorn, Franz Haider, Denis Allavena, Chris Spaltenstein
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------