Gjuhë

Eurocopter AS 350 Ecureuil - Policia FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (14 vota)
 • Masat 8.84 MB
 • Shkarkime 9 311
 • krijuar 18-01-2006
 • ndryshuar 15-10-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Tamas Nemeth, Peter Nemeth, Adriano Martoni
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Pas serisë / Policia Militar de São Paulo
Tingujt janë të mira. Modeli Gmax. Textures janë në cilësi 32Bits.

Eurocopter AS350 Ecureuil është një helikopter me dhunti të shumta të lehta zhvilluar nga Aerospatiale, Eurocopter dhe nga janari 1992. Kjo pajisje ka dallimin e ka zhvilluar në dy të vetme-dhe dy motor, është shitur në SHBA nën emrin Astar (motor të vetëm) ose TWINSTAR (motor twin) dhe lindi një version me një çift rrotullues anti-tipit " fenestron "Eurocopter EC130 dhe u quajt. Prodhuar me licencë në Brazil nën emrin Helibras HB.350 Esquilo, EC130 përdoret gjithashtu për të mbështetur krijimin e Changhe Z-11 kineze, në partneritet me Changhe Aircraft Industries Corporation. (Wikipedia)
 • Autori: Tamas Nemeth, Peter Nemeth, Adriano Martoni
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (14 vota)
 • Masat 8.84 MB
 • Shkarkime 9 311
 • krijuar 18-01-2006
 • ndryshuar 15-10-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Tamas Nemeth, Peter Nemeth, Adriano Martoni
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------