Gjuhë

Eurocopter EC 120B Colibri FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (9 vota)
 • Masat 12 MB
 • Shkarkime 10 770
 • krijuar 16-01-2006
 • ndryshuar 15-10-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Laurent Corriea
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Kjo është një helikopter i thjeshtë për FS2004. Përfshijnë gjithë sistemin funksional Carmin dhe radio. Në dispozicion me dy repaints të mira të mjaftueshme. Tingujt janë shumë të mira.

Eurocopter EC120 Colibri është një e vetme helikopter dritë motor zhvilluar nga Eurocopter në partneritet me Kinën Kombëtare Aero-Teknologjia Import & Export Corporation, Harbin Aircraft Corporation Prodhim dhe ST ajrore, dhe mbledhur në punëtoritë e Eurocopter në Marignane. Ajo është projektuar për të kryer një pilot dhe katër pasagjerë, dhe ka një shkathtësi për t'iu përshtatur nevojave të klientëve të saj, qoftë blerësit ose agjencive private apo ushtarake.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (9 vota)
 • Masat 12 MB
 • Shkarkime 10 770
 • krijuar 16-01-2006
 • ndryshuar 15-10-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Laurent Corriea
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium