Gjuhë

Eurocopter EC145 REGA Swiss Air Rescue FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (22 vota)
 • Masat 31.8 MB
 • Shkarkime 14 344
 • krijuar 26-10-2006
 • ndryshuar 15-10-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Laurent Hadorn, Christian Spaltenstein, Franz Haider
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Helikopteri Shumë mirë! Përdoret për shpëton në Zvicër. Design: Modeli 3D dhe kabinë virtuale janë kryer me programin GMAX v1.2

Swiss Air Rescue (REGA) (gjermanisht: Schweizerische Rettungsflugwacht) (në italisht Guardia di Aerea Svizzera ndihmës së shpejtë) i quajtur thjesht REGA është një organizatë ndihmë zvicerane. Ajo siguron ndihmë mjekësore në vendin e aksidentit. fondacion privat, jo-fitimprurëse, selia e saj është në Kloten në kantonin e Cyrihut.

REGA është akronim Rettungsflugwacht (në gjermanisht) dhe Gardës Air.
 • Autor: Laurent Hadorn, Christian Spaltenstein, Franz Haider
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (22 vota)
 • Masat 31.8 MB
 • Shkarkime 14 344
 • krijuar 26-10-2006
 • ndryshuar 15-10-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Laurent Hadorn, Christian Spaltenstein, Franz Haider
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium