Gjuhë

Eurocopter AS350-BA Fspainter FS2004 Complete

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 34 MB
 • Shkarkime 6 118
 • krijuar 31-03 2012-
 • ndryshuar 11-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: FSpainter / Florian LAROYE
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për FSX versioni i pajtueshëm Kliko këtu

Shkarko atë! Kjo paketë është e përfshirë me textures e të polici, Doganat French, Heliswiss dhe shumë të tjerë.
Karakteristikat e ketri Aerospatiale AS 350BA për Flight Simulator 2004:

Modeli i detajuar krijuar me Gmax
Tabela e buzë dhe photorealistic vlerëson
Tinguj regjistruar në laboratorin e një fluturim të vërtetë
kabinë 3D detajuar me mat klikueshme dhe çelsin
çelsin 3D animuar
Animacion i dyerve
animacione dinamike në 3D kabinë
Animation e shoferit
Testuar dhe miratuar nga pilotët reale modeli fluturimit
listat kontrolluese të plotë
Efekti i shiut në Windows
wipers Animated
Mundësia për të ecur përpara ose ndenjësen e pasme të shofer në kabinë virtuale
I përputhshëm me Flight Simulator X dhe Flight Simulator 2004

Eurocopter AS350 ketri është një helikopter dritë shumë qëllime zhvilluar nga Aerospatiale dhe Eurocopter në janar 1992. Kjo pajisje ka dallimin e ka zhvilluar në versionet e vetme-dhe me dy motor, është shitur në Shtetet e Bashkuara nën emrin Astar (motor të vetëm) ose TWINSTAR (motor twin) dhe lindi një version me një lloj anti-çift rrotullues "dritare e vogël", dhe u quajt Eurocopter EC130. Prodhuar me licencë në Brazil nën emrin Helibras HB.350 Esquilo, EC130 ka shërbyer edhe për të mbështetur krijimin e kineze Changhe Z-11, në partneritet me Changhe Aircraft Industries Corporation.

Ecureuil1

Ecureuil2

Ecureuil3

Ecureuil4

Ecureuil5
 • Autori: FSpainter / Florian LAROYE
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 34 MB
 • Shkarkime 6 118
 • krijuar 31-03 2012-
 • ndryshuar 11-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: FSpainter / Florian LAROYE
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium