Gjuhë

Edition ICARO BK117 Final Paketa FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 50.9 MB
 • Shkarkime 10 587
 • krijuar 14-05-2013
 • ndryshuar 17-05-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Thomas Roehl i jashtëm
 • http://www.icaro-group.aero
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
ICARO Aircraft Development krenari paraqet ICARO BK117 Final Edition 2009.
Pas dy vjet e gjysmë të zhvillimit dhe artworking e BK117, këtu është një produkt freeware për të gjithë tifozët BK.
Kjo është BK117 parë freeware me QV të plotë animuar dhe disa phototextures, po ashtu, tingujt dhe dritat në këtë model janë modifikuar. Ka disa modele si çikrik, pasagjerëve, auxtank dhe radarnose në këtë paketë. Ju lutem lexoni manualin e fluturimit me kujdes. Ndjehen të lirë për të marrë një udhëtim me këtë helikopter. Kjo paketë përfshin gjashtë repaints përfshirë Medicopter.

BK117 është një dhunti të shumta helikopter me dy motor. Ajo është rezultat i një zhvillimi të përbashkët ndërmjet 1979 Messerschmitt-Bölkow-Blohm (MBB) dhe Kawasaki Heavy Industries (Khi).

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 50.9 MB
 • Shkarkime 10 587
 • krijuar 14-05-2013
 • ndryshuar 17-05-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Thomas Roehl i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------