Gjuhë

Supercopter Airwolf (TV) Bell 222 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (8 vota)
 • Masat 5.1 MB
 • Shkarkime 14 114
 • krijuar 01-06 2006-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Dukshëm në FS9 Bell Aircraft
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Ky është Super-helikopter nga seritë e famshme televizive: emrin e koduar Airwolf. Shumë e thjeshtë dhe me një livre unike. Funny pasi tingujt janë ato të seri televizive.

Airwolf është një seri televizive Amerikane e episodeve 80 të 50 minuta krijuara nga Donald P. Bellisario dhe të transmetuara në mes të janarit 22 1984 dhe mars 29, 1986 në CBS dhe mes 23 janar 1987 dhe gusht 7, 1987 në USA Network.

Në Francë, seri u transmetua nga 21 prill 1986 në kanalin La Cinq, dhe u transmetua në Virgin 17 (tani DirectStar).
 • Autori: Dukshëm në FS9 Bell Aircraft
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (8 vota)
 • Masat 5.1 MB
 • Shkarkime 14 114
 • krijuar 01-06 2006-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Dukshëm në FS9 Bell Aircraft
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium