Gjuhë

Bell Helicopter 430 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 26.2 MB
 • Shkarkime 15 064
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: nga Alan Devins dhe Rory Kelly, përfunduar nga Keith Devins
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Helicopter bukur të kualitetit të lartë bërë sipas Gmax! Me repaints 14 (dhe modele 4), tingujt doganore dhe kabinë virtuale. Kjo shtesë ka të gjitha tiparet origjinale FS2004 të tilla si dritat dhe animacioneve.
 • Autori: nga Alan Devins dhe Rory Kelly, përfunduar nga Keith Devins
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 26.2 MB
 • Shkarkime 15 064
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: nga Alan Devins dhe Rory Kelly, përfunduar nga Keith Devins
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium