Gjuhë

Blue Thunder FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (13 vota)
 • Masat 7.4 MB
 • Shkarkime 14 400
 • krijuar 20-05 2006-
 • ndryshuar 11-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Alan Devins
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Helikopteri Hapësirë ​​ajrore Hapësirë ​​ajrore. Model nga seriali televiziv dhe filmi "Tonerre of Fire". Shumë e këndshme për të fluturuar.

Blue Thunder (Blue Thunder) është një seri televizive amerikane në njëmbëdhjetë episode të 45 minutave, krijuar pas filmit eponimik dhe transmetuar në mes të janarit 6 dhe Prill 16, 1984 në ABC. Në Francë, seriali u transmetua në 1984 në TF1.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (13 vota)
 • Masat 7.4 MB
 • Shkarkime 14 400
 • krijuar 20-05 2006-
 • ndryshuar 11-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Alan Devins
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium