Gjuhë

Shuttle Launch 06 (1) FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (15 vota)
 • Masat 4.9 MB
 • Shkarkime 10 216
 • krijuar 22-06 2006-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Ron Jeffers
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Scenery për nisjen e anije kozmike në Cape Canaveral. Gjithashtu përfshin 3 AI, ata do të jenë të pranishëm në pamje. Anije janë të përfshira edhe në këtë paketë off nisë jastëk. Ju lutem vini re se anijes merr off sa më shpejt fillimin pamje FS2004. Ajo off përsëri pas 2 minuta. Pas kësaj ju duhet të prisni 12 minuta për të parë atë përsëri nga ajri. Ju duhet pastaj të presë 12 minuta ose FS9 të ngushtë dhe të zgjidhni të re Cape Canaveral.

Warning: Ju duhet, të instaluar një herë, deklarojnë peizazh në FS2004. Instaluesi nuk do të bëjë atë automatikisht.

Shkoni tek settings e bibliotekës Scenery> hapë dosjen "Addon Scenery"> Kërko për "Shuttle Launch 06" kliko "OK" restart FS2004> Peisazhe iNSTALUAR

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (15 vota)
 • Masat 4.9 MB
 • Shkarkime 10 216
 • krijuar 22-06 2006-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Ron Jeffers
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium