Gjuhë

LFML tregojnë Marseille FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (21 vota)
 • Masat 791 Kilo Octets
 • Shkarkime 10 750
 • krijuar 23-08 2006-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Personnalisé Rikoooo, auteur inconnu
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Pamje e vogël e shfaqjes në Marsejë. Kalojnë në qarqe, dy transportues të avionëve për të binar, tullumbace e ajrit të nxehtë të emërtuar MICROSOFT. Përveç aeroportit të Marsejës. Kodi i Aeroportit: LFML (Marseille)

E rëndësishme: Kur të kryhet instalimi, filloni FS2004 dhe deklaroni pamje SHOW (LFML) në bibliotekën e peizazhit, pastaj mbyllni dhe rifilloni përsëri FS2004. Merr Marseille (LFML) dhe fluturim të mirë!
 • Autori: Personnalisé Rikoooo, auteur inconnu
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (21 vota)
 • Masat 791 Kilo Octets
 • Shkarkime 10 750
 • krijuar 23-08 2006-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Personnalisé Rikoooo, auteur inconnu
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium