Gjuhë

Base Militaire de N'Djamena Tchad FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (12 vota)
 • Masat 8.26 MB
 • Shkarkime 16 354
 • krijuar 08-07 2006-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Alexandre REMY
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Scenery i aeroportit të Djaména. Very nice me pistën e saj të gjatë. Kjo paketë përmban pjesën ushtarake të N'Djamena. Air Shkëputja është e vendosur në aeroportin e N'Djamena (Çad) në fund.

Kodi Airport: FTTJ
i rëndësishëm : Pasi Rikoooo instaloni është bërë në PC tuaj, filloni FS2004 dhe të deklarojë pamje "N'Djamena (FTTJ)" në bibliotekë. Mbylle dhe rinisni FS2004. Zgjidhni "N'Djamena FTTJ" dhe ... fluturimit të mirë!

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (12 vota)
 • Masat 8.26 MB
 • Shkarkime 16 354
 • krijuar 08-07 2006-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Alexandre REMY
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium